آژانس تبلیغاتی مات در کشور کانادا

توسط گروه دانش مات در اخبار

ما در کانون تبلیغات مات بیش از ده سال است که در عرصه‌ی تبلیغات فعالیت می‌کنیم و به یاری خداوند، امروز یکی از برترین شرکت‌های بازاریابی و تبلیغات در ایران هستیم. شرایط اقتصادی و سیاسی امروز به گونه‌ای است که کشور ما را به بازاری جدید، بکر و مناسب برای ورود برندهای بین‌المللی و معتبر بدل ساخته است، ما به واسطه‌ی تخصص، تبحر و برخورداری از تجارب موفق به عنوان یکی از انتخاب‌های اول مشتریان بنام خارجی هستیم.
آژانس تبلیغاتی فول سرویس مات مفتخر است تا اعلام دارد که به منظور دستیابی به چشم‌اندازهای سازمانی و ارائه‌ی خدماتی نوین و حرفه‌ای به مشتریان ارزشمند خود، اولین نمایندگی خود را در کشور کانادا تاسیس نموده است تا بتواند از این طریق فعالیت‌های تبلیغاتی برون مرزی خود را توسعه داده و ارتباطات نزدیک‌تری را با مشتریان بین‌المللی خود برقرار کند.
اعتقاد ما این است که با فعالیت در کشورهای دیگر، به ویژه کشورهای پیشرفته، می‌توان پنجره‌ای به فرصت‌های تازه گشود و قدم به عرصه‌های نو در دنیای متغیر تبلیغات نهاد تا از این طریق امکان دستیابی به جدیدترین امکانات و تکنولوژی‌ها را داشته و به تقویت ارزش‌های اصلی خود بپردازد.
هم‌اکنون آژانس تبلیغات فول سرویس مات امکان ارائه‌ی خدمات خود در زمینه‌ی بازاریابی و تبلیغات را در سراسر منطقه‌ی آمریکای شمالی فراهم آورده‌است.
حرکت در مسیر برد، همراه با مات…

آدرس: کانادا، ونکوور، جورجیای غربی، خیابان 1500، پلاک 701
کد پستی: 10127
شماره تماس: 0016044744578