تولد ده سالگی مات

By in اخبار

از روزهای آغازین مات سال‌ها می‌گذرد.

و ما از اولین قدم‌های کوچک اما استواری که برداشتیم تا مسیر تحقق اهداف مان را بسازیم بر این باور بودیم که تکیه بر استعدادهای جوان و اعتماد به ایده‌های نو، نه بی‌پروایی بلکه تمام آن چیزی است که سرنوشت ما را روشن و پر امید خواهد ساخت.

سال‌ها گذشت و ما در کنار هم خانواده‌‌ی بزرگ مات را پر‌توان و صمیمی تشکیل دادیم، در روزهای سخت و نفسگیر شانه به شانه‌ی هم تلاش کردیم و بی ذره‌ای تردید در مسیر برد پیش رفتیم چرا که مات را خانه‌ی امن و سرپناه پر مهر خود می‌دانستیم. خانه‌ای که هر یک از ما در آن به قدر وسع خود کوشش کردیم تا یک آبادی ماندگار خلق کنیم. ما در مات فردیت‌ها را کنار گذاشتیم و در کنار هم، برای باور و هدف مشترک‌مان روزها و شب‌ها کار کردیم.

از روزهای سخت‌مان درس‌ گرفتیم و پایه های تجربه و مهارتمان را بر آن بنا کردیم، ده سالگی مات را در حالی جشن می‌گیریم که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و برترین شرکت‌های تبلیغاتی فول‌سرویس و پیشگامان عرصه‌ی تبلیغات در ایران شناخته می‌شویم.

مفتخریم که امروز یکی از سه انتخاب‌ اول تمامی برندهای داخلی و خارجی هستیم که به دنبال سهمی از بازار ایران و مخاطبان پرشور ایرانی هستند، چراکه:

  • صنعت تبلیغات، بازاری متمایز و سراسر تغییر دارد، به همین سبب همواره باید متخصصانی حضور داشته باشند که این بازار را رصد کرده و مورد آنالیز و پایش قرار دهند تا نسبت به هرگونه چالش احتمالی یا شرایط بحرانی، بتوانند چاره‌ای درخور شرایط تدبیر کنند. ما در مات با برخورداری از تیم‌های تخصصی و باتجربه‌ی تحقیق و توسعه، بازار داخل و خارج تمامی صنایع را به طور پیوسته آنالیز کرده و نسبت به آخرین متدها و روش‌های مورد استفاده آگاهی کافی داریم تا از این طریق بتوانیم کاربردی‌ترین و اصولی‌ترین استراتژی‌ها را متناسب با اهداف هر برند تدوین و پیاده‌سازی کنیم.
  • ما در خانواده‌ی مات بر این باوریم که برای حرکت در بازار داغ تبلیغات باید سرسختانه تلاش کرد و مهمترین هدف می‌بایست جلب رضایت، اعتماد و نهایتاً ایجاد وفاداری در مشتریان باشد. ما برای جلب رضایت مشتریان، تلاش می‌کنیم تا شناخت کافی نسبت به نیاز، سلیقه و فرهنگ هر بخش از جامعه کسب کنیم و با توجه به فول‌سرویس بودن خدماتمان، امکان ارائه‌ی بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را برای مشتریان خود فراهم می‌آوریم. ما با شفافیت با مشتریان خود برخود می‌کنیم تا اعتمادی عمیق در خلال روابط‌مان شکل گیرد، وفاداری بلندمدت مشتریان کانون تبلیغات مات مرهون این شفافیت و ایجاد اعتماد پایدار در روابط است.
  • اساس کار شرکت مات جذب نیروهای خلاق، جوان، خوش‌فکر و تحصیل‌کرده بوده‌است تا از این طریق جمعی هم‌فکر و یکدست را گردهم آورده و به دور از فضای خشک و رسمی محیط‌های کاری معمول، خانه‌ای گرم، صمیمی و پویا پدید‌آورد که هر یک از اعضای خانواده مات را با اشتیاق دور هم نگه ‌می‌دارد. این نیروهای جوان همواره هر قدم خود را با اتکا به تجربه و درایت مدیران کارآزموده برمی‌دا‌رند و به پشتوانه‌ی تحصیلات خود افرادی متخصص و به روز بوده که هرکدام در حیطه‌ی تخصصی‌شان از جدیدترین روندها آگاهی داشته و استانداردهای کاری خود را مطابق با شرکت‌های بین‌المللی پیشرو در صنعت تبلیغات تعریف می‌کنند.
  • با گسترش کار و افزایش سرعت پیشرفت تکنولوژی‌ها، نیاز به تخصصی شدن فعالیت‌های هر بخش بیش از پیش احساس می‌شد، در این راستا ما نیز در خانواده‌ی بزرگ مات به مرور با تشکیل تیم‌های تخصصی، تفکیک دقیق فعالیت‌ها و وظایف واحدهای استراتژیک (SBU) متعددی را شکل دادیم و امروز مات با داشتن 6 SBU مجزا به عنوان یک هولدینگ فول‌سرویس به ارائه‌ی انواع خدمات تخصصی در حیطه‌ی تبلیغات تلویزیونی، محیطی، دیجیتالی، روابط عمومی و… می‌پردازد.

حرکت در مسیر برد تنها با همگام شدن با تکنولوی‌های روز و ارائه خدمات نوین متناسب با نیاز مخاطبان که با ارتباطی عمیق و شفاف با مشتریان همراه است، میسر می‌گردد. در این ده سال همواره تلاش کرده‌ایم تا هدف خود را ارائه‌ی خدماتی از این جنس قرار دهیم و امروز آرمانمان، عامل تمایزمان شده‌است.

خداوند را شاکریم که توانسته‌ایم در اولین دهه از فعالیت‌مان اعتماد برندهای جهانی را برای حضور در منطقه جلب کنیم و افتخار تجربه‌ی همکاری با شرکت‎‌های بزرگ بین المللی همچون هوآوی، دنون، داو، کلییر، لیپتون و…. را داریم و با اتکال به خداوند متعال امیدواریم، زنجیره‌ی خلاق و پویای مات بتواند روند رو به رشد خود را حفظ کرده و به چشم انداز آرمانی مدیران خوش‌فکر و خوش‌ذوق خود نزدیک و نزدیک‌تر شود.