رسانه‌ها

بیلبورد (محیطی)

تمام سازمان‌های موفق به بخش بازاریابی خود توجه ویژه‌ای دارند چراکه تمام توانایی‌های بالقوه و بالفعل یک سازمان را دپارتمان بازاریابی هدایت می‌کند. تیم پرانرژی بازاریابی مات همواره با کمال صداقت درخورترین خدمات را برای مشتریان درخشان این کانون فراهم می‌کنند.

اطلاعات بیشتر

نقطه فروش

ایده‌ها در این گروه خلق می‌شوند. امکان‌سنجی اجرای این ایده‌ها انجام می‌شود و جلسه‌ای با حضور اعضای این تیم و تیم تولید تشکلیل می‌شود تا تمام افراد آگاه شوند و بعد از آن ایده‌ها پخته‌تر می‌شوند.

اطلاعات بیشتر

تلویزیون و رادیو

آتلیۀ کانون تبلیغاتی مات ایده‌های تأییده شده را به شکل چشم‌گیری پیاده‌سازی می‌کند. این آتلیه متشکل از متخصصان باتجربه و پرحوصله‌ای است که کمپین‌های خلاقانۀ مات را اجرا می‌کنند.

اطلاعات بیشتر

سینمای خانگی

شبکه نمایش خانگی یکی از رسانه هایی است که در چند سال اخیر در کشور ما بیش از پیش رونق گرفته است،این رسانه پلتفرم مناسبی برای تبلیغات مرتبط با مسائل فرهنگی، هنری و خانوادگی می باشد. به همین سبب هولدینگ مات اقدام به راه اندازی بخش شبکه نمایش خانگی تحت عنوان “شبکه ارتباطات آرمانی” نمود تا بدین طریق بستری برای برقراری روابطی سودمند میان صاحبان آثار نمایش خانگی، کالا، خدمات و برند فراهم آورد.

اطلاعات بیشتر

رسانه‌های دیجیتال

کانون مات تمام فعالیت‌های خود را بر اساس علم روز و مطابق با مراجع معتبر انجام می‌دهد. ما برای انجام کوچکترین کارهایمان هم به گروه تحقیق و توسعه وابسته‌ایم، به همین روی گام‌هایمان همواره محکم و بی‌تردید است.

اطلاعات بیشتر

BTL

به منظور ارتقای سطح خدمات و محصولاتی که به مشتریان ارائه می‌کنیم و همچنین کوتاه کردن مدت زمان اجرای هر پروژه ابزارهای فناوری اطلاعات را در اختیار گرفته‌ایم. این ابزار نه تنها باعث می‌شود تا کارها در مات آسان‌تر انجام شوند بلکه مشتریان نیز از سطح کیفی مطلوبی برخوردار می‌شوند.

اطلاعات بیشتر