خدمات ارزش افزوده

  

امروزه با توجه به گسترش و بهبود کیفی تلفن های همراه و سهولت در استفاده از آن، بسیاری از فعالیت های عموم مردم در بستر این ابزار هوشمند انجام می پذیرد. به همین سبب کانون تبلیغاتی مات با ایجاد زیرساخت های قدرتمند مستقل در زمینه خدمات ارزش افزوده، شرکت ارزش آفرینان پارس همراه با نام تجاری ماتل را در سال 1390 با هدف تسهیل و برآورده کردن نیازهای برخی مشتریان که خواهان خدمتی خاص و یا ارزشی مازاد بر تبلیغات سنتی گذشته بودند، تاسیس کرد.

این شرکت که به عنوان یک SBU دارای واحدهای مستقل تحقیق و توسعه، محتوای خلاق، فنی، بازاریابی و… می باشد، با در اختیار داشتن تیمی حرفه ای و توانایی ارائه خدمات مختلف، تلاش برای برطرف کردن نیازهای مشتریان خود و جلب رضایت آنان دارد.

ارائه خدمات از جانب این بخش ابعاد متفاوتی را دارد :

مهمترین بعد آن این است که خدمات، دارای ارزش افزوده حقیقی بوده و نهایتاً منجر به بالابردن کیفیت زمان اختصاص یافته از طرف کاربران باشد. بعد دیگر آن، حرفه ای گری و تضمین کیفیت خدمات از طریق پیگیری و ارتباط اثربخش با کاربران است، به گونه ای که جلب رضایت کاربران را از طریق ارائه خدماتی متنوع و منطبق با نیاز کاربران از طیف های مختلف جامعه، پدید آورد. همچنین حفظ حقوق کاربران و پیشرو بودن در ارائه خدماتی خلاق و نوآور از ارزشهای اصلی و اولویت های کاری این بخش می باشد.

ابزارهای خدمات رسانی این شرکت شامل، سرویس های متنی، مسابقات پیامکی، تالارهای گفتگو، خدمات صوتی(IVR)، بازی، اپلیکیشن، پرداخت از طریق USSD، MMS و … می باشد.

فعالیت های ماتل را می توان چنین خلاصه کرد:

  • تحلیل دیدگاه (VAS) در حین کمپین های 360 درجه ای و ارائه پروپوزال (VAS)، برنامه ریزی پروژه های (VAS) و ارائه خدمات به مشتری
  • سرویس دهی به مشتریان از طریق پلتفرم های ارسال محتوا و…
  • خدمات ارزش افزوده (VAS) توسعه برند از طریق (SMS/IVR )
  • جوایز و برنامه های تشویقی تعاملی و خلاقانه(SMS/IVR )
  • دریافت بازخورد از طریق بازی های طراحی شده (SMS/IVR )
  • ایجاد کلوپ وفاداری از طریق فروم های (SMS/IVR )
  • برنامه ریزی پیشبرد برند از طریق کسب وکار RBT

ارائه خدمات در بستر تلفن همراه بواسطه اضافه نمودن ارزش به آن باعث ارتقا و افزایش کیفیت زندگی کاربران می شود. کاربران برای ماتل بیشترین ارزش را دارند. از این رو شرکت ماتل خود را متعهد به طراحی و ارائه خدمات با محتوایی غنی دانسته تا به این مهم دست یابد. ماتل با بهره گیری از زیرساخت های فنی و حرفه ای و تیمی متخصص در زمینه فراهم آوری خدمات ارزش افزوده غنی در نظر دارد تا در زمینه تامین خدمات و محتوا به کاربران و سازمان ها بهترین خدمات را ارائه کرده و به قوی ترین تامین کننده خدمات و محتوا در صنعت خدمات ارزش افزوده در کشور بدل شود.